Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 (üç) iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Ulusal Bayram ile dini ve resmi bayram tatillerine isabet eden günlerde teslimat yapılmamaktadır.

Sitemizde bulunmakta olan ürünlerin vücut ölçülerinize göre özel dikimi talep edilirse, şirketimiz siparişinizi kargo firmasına 7-14 gün içerisinde teslim edecektir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Sipariş edilen ürünün yasal süresi içerisinde şirketimizden kaynaklanan bir sebeple teslim edilememesi halinde size üyelik bilgilerinizde yer alan telefon veya posta adresiniz üzerinden bilgilendirme yapılacaktır. Bu  sebeple üyelik bilgilerinizde yer alan iletişim bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olarak iletmenizi önemle rica ederiz.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından https://shop.seyitaresatelier.com garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta’sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

https://shop.seyitaresatelier.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir. Bu durumda ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürünün bu süre içinde tüketiciye teslim edilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.